Informacja o działalności Biura Senatorskiego w Zambrowie

Biuro Senatorskie w Zambrowie

Planowane na marzec br. oficjalne otwarcie Biura Senatorskiego Marka Adama Komorowskiego w Zambrowie zostało odwołane ze względu na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego w kraju. Biuro Senatorskie w Zambrowie znajduje się przy ul. Raginisa 6 składa się z pokoju przyjęć interesantów, gabinetu, kuchenki i sali konferencyjnej, w której można organizować spotkania i narady na ok. 30 osób. Ze względu jednak na dalsze ograniczenia w kontaktach związanych z wprowadzeniem stanu epidemicznego działalność biura senatorskiego została ograniczona do minimum i polega aktualnie na pracy zdalnej.

W związku z tym kontakt z biurem senatorskim możliwy jest drogą elektroniczną, telefoniczną lub poprzez pocztę. Można także różnego rodzaju pisma zostawiać w skrzynce pocztowej znajdującej się przy biurze senatorskim.

Dane kontaktowe:

e-mail: senator@komorowski.senat.pl

telefon kom.:  730-166-318

adres: ul. Raginisa 6, 18-300 Zambrów

Jednocześnie z uwagi na zagrożenie epidemiczne spowodowane wirusem SARS-CoV-2 chciałbym przyłączyć się do wszystkich zaleceń i apeli związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronowirusa. Musimy zastosować się do wskazań  ministra zdrowia i głównego inspektora sanitarnego, dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa. Choroba COVID-19 spowodowana przez wirus SARS-CoV-2 to ostra choroba zakaźna układu oddechowego o sporej śmiertelności. Zakażenie tzn. rozprzestrzenianie się jej pomiędzy ludźmi następuje drogą kropelkową, zazwyczaj w wyniku kaszlu lub kichania. Dlatego najistotniejsze jest ograniczenie do niezbędnego minimum swojej aktywności zarówno zawodowej  jak i społecznej. Dzisiaj musimy wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za swoich najbliższych i znajomych. Zostańmy więc w domu tak długo jak to będzie konieczne, a na pewno ograniczymy rozprzestrzenianie się wirusa, a może i zapobiegniemy epidemii.

W tym trudnym dla nas czasie życzę nam wszystkim wytrwałości, życzliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim zdrowia.

Senator RP
Marek Adam Komorowski