Informacja o działalności Biura Senatorskiego w Łomży

Otwarcie Biura Senatorskiego Marka Adama Komorowskiego w Łomży w dn. 08.02.2020 r.

Ze względu na ogłoszony najpierw stan zagrożenia epidemicznego w kraju, a następnie wprowadzeniem stanu epidemicznego i ograniczeniem w kontaktach, działalność biur senatorskich w Zambrowie  w Łomży zostaje praktycznie ograniczona do minimum i polega aktualnie na pracy zdalnej. W związku z tym kontakt z biurami senatorskimi możliwy jest drogą elektroniczną, telefoniczną lub poprzez pocztę. Można także różnego rodzaju pisma zostawiać w skrzynkach pocztowych znajdujących się przy biurach senatorskich.

Dane kontaktowe:

e-mail: senator@komorowski.senat.pl

telefon kom.:  730-166-318

adres: ul. Długa 24, 18-400 Łomża

 Jednocześnie z uwagi na zagrożenie epidemiczne spowodowane wirusem SARS-CoV-2 chciałbym przyłączyć się do wszystkich zaleceń i apeli związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronowirusa. Musimy zastosować się do wskazań  ministra zdrowia i głównego inspektora sanitarnego, dla naszego wspólnego dobra
i bezpieczeństwa. Choroba COVID-19 spowodowana przez wirus SARS-CoV-2
to ostra choroba zakaźna układu oddechowego o sporej śmiertelności. Zakażenie
tzn. rozprzestrzenianie się jej pomiędzy ludźmi następuje drogą kropelkową, zazwyczaj
w wyniku kaszlu lub kichania. Dlatego najistotniejsze jest ograniczenie do niezbędnego minimum swojej aktywności zarówno zawodowej  jak i społecznej. Dzisiaj musimy wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za swoich najbliższych i znajomych. Zostańmy więc w domu tak długo jak to będzie konieczne, a na pewno ograniczymy rozprzestrzenianie się wirusa, a może i zapobiegniemy epidemii.

W tym trudnym dla nas czasie życzę nam wszystkim wytrwałości, życzliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim zdrowia.

Senator RP
Marek Adam Komorowski