Podziękowanie asp. sztab. Markowi Chmielewskiemu za lata służby pożarniczej

Podziękowanie asp. sztab. Markowi Chmielewskiemu za lata służby pożarniczej

W piątek, 12 lutego 2021 r. w biurze senatorskim strażacy ochotnicy podziękowali kwatermistrzowi Markowi Chmielewskiemu za lata służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu zambrowskiego.

Asp. sztab. Marek Chmielewski z końcem stycznia 2021 r., po ponad 32 latach służby przeszedł na emeryturę. Blisko 22 lata pełnił funkcję kierownika sekcji kwatermistrzowsko – technicznej. W służbie dał się poznać jako osoba odpowiedzialna i doświadczona, która służyła radą i pomocą nie tylko Państwowej Straży Pożarnej, ale również Ochotniczym Strażom Pożarnym. Za swą służbę był wielokrotnie nagradzany i odznaczany.

Asp. sztab. Marek Chmielewski wśród strażaków ochotników cieszy się dużym szacunkiem, dlatego też przedstawiciele wszystkich zarządów gminnych Związku OSP RP osobiście pogratulowali Mu dotychczasowej służby w związku z przejściem na emeryturę. W spotkaniu udział wzięli: senator RP prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zambrowie Marek Komorowski, prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Szumowie Robert Rosiak, prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zambrowie Bogdan Pac, wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rutkach Tomasz Gołaszewski i komendant gminny Związku OSP RP w Kołakach Kościelnych Andrzej Misiewicz. Po oficjalnych podziękowaniach spotkanie było okazją do wspomnień i okolicznościowych zdjęć.

Senator RP
Marek Adam Komorowski